USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Mahsum Altunkaya’nın Acı Günü

Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya’nın amcası Hacı Beşir Altunkaya vefat etti. Cenazesi büyük bir katılım ile Midyat’ta aile mezarlığında toprağa verildi

Mahsum Altunkaya’nın Acı Günü
25-04-2023 18:43
25-04-2023 18:50
MARDİN
Google News

   Gaziantep’in saygın iş insanları arasında yerini alan, Mardin Midyatlı İş İnsanı ve Altunkaya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahsum Altunkaya amcasını kaybetti. Midyat İlçesinde aile mezarlığında defnedilen Hacı Beşir Altunkaya için taziyesi Hacı Kasım Altunkaya camii sosyal tesislerinde yapılıyor.

                   Altınkaya’nın dostları çevre İllerden taziyeye akın etti 

 Her Ramazan ayında, Mardin, Midyat Savur ve çevre ilçelerine bağlı köylere tırlar dolusu gıda yardımında bulunan Mahsum Altunkaya, hayırseverliği  ve alçak gönüllülüğü ile tanınıyor. Amcası Hacı Beşir Altınkaya için yapılan taziyeye çevre il ve ilçelerden insanlar akın ediyor. Mahsum Altunkaya taziyeye gelenleri kapıda karşılıyor. Taziye evi yemekhanesinde kazanlarla pişirilen yemekler ziyaretçilere ikram ediliyor.

   İş İnsanı Mahsum Altunkaya,“Acılar paylaşıldıkça azalır, sevinçler paylaşılınca çoğalır. Taziyemize farklı illerden ve çevreden çok sayıda dostumuz ve tanıdıklarımız geldi.. Acımızı paylaşan, bizi yalnız bırakmayan dost ve tanıdıklarımıza teşekkür ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin” Dedi.

    Kaymakam Ahmet Solmaz, İş İnsani ve Gazeteci Halil Arslan ,Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı Mehmet Çelik, Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Adnan Avuka ve çok sayıda Mahsum Alturkaya’ya baş sağlığı dileklerinde  bulunmak için taziye evine akın etti.

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ