USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Mardin Büyükşehir Belediyesi Asfalt Üretecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi, kurulumu devam eden ve 20 milyon liraya mal olan asfalt plenti ile şehrin ihtiyacı olan sıcak asfaltı kendi tesislerinde üretecek

Mardin Büyükşehir Belediyesi Asfalt Üretecek
18-04-2022 12:14
18-04-2022 12:16
MARDİN
Google News

     Mardin Büyükşehir Belediyesi, bu yıl yapılması planlanan yaklaşık 200 milyonluk sıcak asfalt ihalesi iptal edilerek, yaklaşık 20 milyon bedelle satın alınan sıcak asfalt üretim merkezi Asfalt Plenti ile hedeflenen 100 kilometrelik BSK (sıcak asfalt) üretimi gerçekleştirilecek.   

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Büyükşehir Belediyesinin imkanlarını, şehrin kalkınmasına katkı sağlayacak kalıcı yatırım projelerinde kullanmaya devam edeceklerini söyledi. Kentin en büyük sorunlardan biri olan ve kullanım nedeniyle sürekli yenileme ve yama yapmak zorunda kalınan yolların asfaltlanmasını daha az maliyetle çözmek adına başlatılan proje  kapsamında 20 milyon bedelle satın alınan asfalt plenti, bölgenin en büyük ve en modern plenti.

      Asfalt plentinin kurulumu, Mardin Büyükşehir Belediyesi ait taş ocağı ve konkasörün bulunduğu alanda tüm hızıyla devam ediyor. Kurulumunun tamamlanmasıyla alanda bulunan taş ocağından çıkarılacak malzeme ile daha kısa sürede asfalt üretimi sağlanacak. Hava şartları uygun olduğu takdirde saatte yaklaşık 240 ton sıcak asfalt üretimi hedefleniyor. Doğalgazla çalıştırılacak asfalt plentinde, piyasa fiyatının altında daha kaliteli asfalt üretimi gerçekleştirilecek.

Vali ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş,  “Bizim bu seneki programımızda 100 kilometre sıcak asfalt var. Bunun da yaklaşık maliyeti 200 milyonu tutuyor. Biz bu sene ihaleyi iptal ettik. Kendi plentimiz, kendi taş ocağımız, kendi konkasörümüz ile sıcak asfaltı kendi elemanlarımız ile asfaltımızı kendimiz üreteceğiz” dedi.

Mardin’e kalıcı eser bırakmaya devam edeceklerini ifade eden Vali Demirtaş, “Bunun gibi projeler şehrin için kalıcı eserler. Artık Mardin Büyükşehir Belediyesi bir daha sıcak asfalt ihalesine çıkmayacak. Asfalta harcanacak imkanlar ile şehrin başka sorunları çözülecek. Şehrin geleceğe daha sağlam basması için böyle kalıcı eserler bırakmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695385810
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ