Mardin Çarşı Futbolcular ile Buluştu

SPOR
07-04-2021 15:11   Güncelleme : 07-04-2021 15:16
Google News

Mardin çarşı taraftar grubu üyeleri Fosfatspor’lu futbolcular ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Mardin Çarşı Futbolcular ile Buluştu

Mardin Fosfatspor yönetim kurulu ve teknik heyetinin de hazır bulunduğu kahvaltıda Kahtaspor müsabakası öncesinde galibiyet sözü alındı.

Sezonun bitimine dört maç kala taraftar üyeleri ve futbolcular bir araya gelerek sezonun detaylı değerlendirmesi yapıldı.

Mardin Çarşı Taraftar Grubu Tribün Lideri İbrahim Zeyneloğlu, organizasyondan duyduğu memnuniyeti ifade ederek,  ‘’ Pandemiden dolayı sadece az sayıda taraftar maçlara gidebiliyoruz. Uzun zamandır çok katılımlı organizasyonlar yapamıyorduk. Hakikaten özlemiştik. Bugün de futbolcularımızı, yönetim kurulunu ve teknik heyetimizi ağırladık. Kahtaspor maçı öncesinde kendilerinden galibiyet sözü aldık. Önümüzdeki müsabakadan galip ayrıldığımız taktirde playy-of hattında bulunacağız. İnanıyorum ki ligi ilk 5’te bitirirsek bir üst lige çıkabiliriz’’ diye konuştu.

Kulüp Başkan Vekili Ali Aygün ise’’ her zaman desteklerini yanımızda hissettiğimiz en büyük taraftar grubumuz olan Mardin Çarşı Taraftarımız ile sabah kahvaltısında buluştuk. Bizler hedefimizden sapmış değiliz. Sezon içerisinde zor maçlardan galip ayrıldık. Takımımıza güveniyoruz. Umarım sezon sonu hepimiz için mutlu bir son olur’’ dedi.