Mardin’de Bayramlaşma

YAŞAM
20-07-2021 15:58   Güncelleme : 20-07-2021 16:02
Google News

Mardin Valiliğince Kurban Bayramı münasebetiyle düzenlenen bayramlaşma töreni Vali Vekili Recep Aydın katılımı ile yapıldı.

Mardin’de Bayramlaşma

Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi fuaye alanında yapılan bayramlaşma törenine Vali Vekili Recep Aydın, Artuklu Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, İl Jandarma Komutan Vekili Albay Metin Ünlü, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, Mardin Süryani Deyrulzafaran Manastırı Metropoliti Filüksinos Saliba Özmen, Mardin Sanayici ve İşadamları Derneği  ve Mardinspor Kulüp Başkanı Nasır Duyan,STK temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ve diğer protokol üyeleri katıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralına uyularak ve maske takılarak gerçekleşen törende Vali Vekili Aydın, programa iştirak eden bütün katılımcılar ile tek tek bayramlaştı.

Bayramların,  kardeşlik, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel şekilde yaşandığı günler olduğunu ifade eden Vali Vekili Aydın, birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak Mardinli vatandaşlara ve il protokolü üyelerine mutlu, huzurlu hayırlı bayramlar temennisinde bulundu.