Mardin Fosfatspor Tokat Maçına Hazır

SPOR
18-09-2020 08:08
Google News

Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü 'Tokatspor karşısında iyi bir oyun ve galibiyetle moral bulmak istiyoruz'

Mardin Fosfatspor  Tokat Maçına Hazır
Mardin Fosfatspor Afyon kampında hazırlıklarını tamamlayarak şehre döndü. Pazar günü Tokatspor ile ilk karşılaşmasını yapacak kırmızı-lacivertli takım son hazırlıklarını çift kale idmanı ile tamamladı. Teknik Direktör Cevdet Uzunköprü, mütevazi bir bütçe ile koşan, yüreğini ortaya koyan genç bir kadro hazırladıklarını söyledi.

11 yıl sonra gelen fırsat

Mardin Fosfatspor’un uzun bir aradan sonra profesyonel lig ile yeniden buluştuğuna dikkat çeken Teknik Direktör Uzunköprü, bu buluşmanın iyi değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti. Teknik adam Uzunköprü “ Mardin takımı 11 yıl aradan sonra yeniden profesyonel lig ile buluştu. Takımı kurarken, sahada mücadele eden, koşan, rakip takıma baskı kuran, yorulmayan ve istikbal vadeden bir ekip oluşturmaya özen gösterdik. Afyon Kampında hazırlık maçlarımızda doğru bir transfer ve ekip oluşturduğumuzdan emin olduk.” Dedi""

Lig’e Galibiyetle başlamayı hedefliyoruz

Kurdukları genç ekip ile rakiplerinin korkulu rüyası olacaklarının altını çizen Teknik Direktör Uzunköprü “Her bölgeden sporcumuz var. Genç, dinamik, formasını terleten ve deneyimi olan sporcularımız var. Tokatsporu yenerek moral bulmak ve taraftarımızın gönlünü kazanmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.""

Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var

Mardin’de profesyonel lig’de top koşturan bir takım özlemi olduğunu hatırlatan Uzunköprü “Uzun bir aradan sonra Şehir ve taraftar profesyonel takıma kavuştu. Taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Hep birlikte güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum “ dedi.

Teknik Direktör Uzunköprü, ileriki dönemde, genç ekibe deneyimleri ile güç katacak abi sporculara da ihtiyaç olabileceğiniz sözlerine ekledi.