Mardin Havalimanında uçuşlar pahalı

GÜNDEM
16-06-2021 13:24   Güncelleme : 16-06-2021 22:40
Google News

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, Bakan Karaismailoğlu'ndan, Mardin Havalimanında sefer sayılarının arttırılmasını, uçuç ücretlerinin düşürülmesini istedi.

Mardin Havalimanında uçuşlar pahalı

  Mardin-Midyat Karayolunun temelini atmak ve çeşitli incelemelerde bulunmak üzere Mardin’e  gelen, Ulaştırma  ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Ak Parti İl Binasının açılışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. 

          En pahalı uçuşlar Mardin'de yapılıyor, sefer sayısı arttırılsın

Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Çelik, soru almayan Bakan Karaismailoğlu’na AK İl Başkanlığı çıkış kapısında, Mardin Havalimanı ile ilgili soru yöneltti. Çelik" Sayın Bakan, Türkiye’nin en pahalı uçuş ücretleri Mardin havalimanında. Uçak sayısı az, yolcu sayısı fazla, bu konuda düzenleme yapılacak mı?” sorusunu yöneltti.

        AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç ile  25. ve 26.Dönem AK Parti Mardin Milletvekili  ve AK Parti MKYK Üyesi  Orhan Miroğlu, Bakan Karaismailoğlu'na “ Bu bizim de talebimizdir, sayın bakanım” diyerek Gazeteci Çelik’e destek verdiler