USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

MARDİN YEŞİLLİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ...

Mardinli dünya şampiyonu erkek kuaför ustası Emrah Bilen, Yeşilli Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında köylerde ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli ve çocukları saçlarını ücretsiz olarak tıraş ediyor.

MARDİN YEŞİLLİ HALK EĞİTİMİ MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ...
25-07-2022 11:44
25-07-2022 12:10
Google News

Arnavutluk'ta düzenlenen Global Fashıon Progress (GFB) Kuaför Uluslararası Yarışmasında Milli takım ile birlikte dünya şampiyonu olan Emrah Bilen, Mardin Yeşilli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında köy köy gezerek ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli ve köy çocuklarına yönelik ücretsiz tıraş yaptıklarını söyledi.

Yeşilli Halk eğitim Müdürlüğün yapmış olduğu Sosyal Sorumluluk Projesine destek verdiklerini belirten Bilen,” Kursiyerlerle birlikte her hafta bir kırsal mahalleye giderek ihtiyaç sahibi yaşlı, engelli ve çocukların saçlarını traş ederek, hem vatandaşlarımızı sevindiriyoruz. Hem de kursiyerlerin öğrendiği pratik bilgilerini uygulama fırsatı bulmasını sağlıyoruz. Bu tür Sosyal Sorumluluk Projelerine her zaman destek veriyorum. Projede katkısı bulunan Yeşilli Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü yetkililerine de teşekkür ediyorum.”dedi

ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ