Mardinspor Yönetimi Görev Başında

SPOR
23-06-2021 10:50   Güncelleme : 23-06-2021 11:08
Google News

Mardin1969 Spor yönetimi belli oldu, kulüp başkanlığına Nasır Duyan seçildi.

   Mardinspor Yönetimi Görev Başında

          Mardin 1969  Spor Kulüp tesislerinde toplanan yeni yönetimde görev bölümü yapıldı. Kulüp Başkanlığına Nasır Duyan, Başkan Yardımcılığına Cebrail Aslan, Sekreterlik ve Akreditasyona Şahin Arpa, Saymanlığa Ekrem Sümer, Futbol takımı ve tesis sorumluluğuna Uğur Çakar, Altyapı ve Koordinasyona Ahmet Azun, Stadyum ve taraftar sorumluluğuna Abdulselam Er ve Rıdvan Aşar, Basın ve İletişim Mehmet ve Abdulkadir Can getirildi.

       Yeni yönetim görev bölümünün ardından ilk basın açıklamasını yaptı. İş İnsanı Kulüp Başkanı Nasır Duyan,Mardin1969 spor’da yeni bir dönem başladığına dikkat çekerek, şeffaf ve hesap verebilirlik anlayışının öncelikli ilke olduğunu söyledi.

          Emeği Geçenlere Teşekkür

1969 yılından bugüne kadar Mardinspor’a emeği geçen herkese teşekkür eden Nasır Duyan “Takımı kuranlara, bu güne kadar gelmesinde emeği olanlara, katkı sağlayan kulüp başkanı, iş insanı, teknik ekip, sporcu ve başarının gerçek sahibi taraftara teşekkür ediyorum” sözleriyle başladı.

           Mardin Valisinin desteği büyük

   Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ın destekleriyle bugüne gelindiğine dikkat çeken Duyan, “yönetimin oluşmasında, yeni bir sinerji yaratılmasında destek ve  emeği geçen, sosyal medyada paylaşımlarla ve  arayarak desteklerini esirgemeyen iş insanı ve Mardinspor sevdalıları sorumluluğumuzu arttırdı. Hepsine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

           Mardinspora sahip çıkma zamanı

Yeni yönetimin Mardinspor’a ne verebiliriz, belirlenen hedeflere nasıl ulaşabiliriz anlayışı ile geldiklerinin altınız çizen Başkan Duyan “ Yönetim olarak temel ilkemiz, şeffaflık ve hesap verilebilirliktir. Yeni süreç Mardinspor’un tüm aktörleriyle kucaklaşmak, güç birliği yapmak istiyoruz. Geçmişten ders alarak yolumuza emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. En büyük desteği taraftarımızdan bekliyoruz.” Dedi.

                Küskünlük ve kırgınlıkları geride bırakalım

    Mardinspor sevgisini yüreğinde taşıyan tüm sporseverleri bir çatı altında, stadyumda takımlarına sahip çıkmaya davet eden Duyan “Küskünlükleri, kırgınlıkları konuşma zamanı değil, birlik, beraberlik ve kenetlenme zamanıdır. Yöneticilerimizle, taraftarlarımızla, Mardinspor sevenleriyle kenetlenirsek başarıyı yakalamamız, hedeflerimize ulaşmamız zor olmayacak” “ şeklinde konuştu

          Teknik Heyet ekibimiz oluşturuyoruz

   Teknik heyet ekibini oluşturmak için çalışmaların başlatıldığını ifade eden Duyan,” Bizimle çalışmak isteyen teknik  heyet ekipleri var, bizim görüştüğümüz teknik direktörler var. Kısa sürede anlaşma yapıp transfer çalışmalarımızı yapacağız.” Dedi.

        Hedefimiz 2. Lig

Büyük hedeflerle yönetime geldiklerini aktaran Nasır Duyan” Yönetimde yer alan arkadaşlarımızın hepsi belli bir işletme ya da yönetim deneyimine sahip. Hedefimiz büyük tuttuk. Takımın hak ettiği yere gelmesi için çapa harcayacağız. 2.Lig hedefimize ulaşıp taraftarımızın özlemini gidermeye çalışacağız” şeklinde sözlerini sürdürdü.

   Başkan Yardımcısı Cebrail Aslan bir gazetecinin sorusu üzerine, takımın maddi sıkıntılarının, Mardinspor severlerin sağ duyusu ile çözüleceğini söyledi.