MARGENÇ Başarıya Doymuyor

SPOR
06-02-2017 22:37
Google News

MARGENÇ Masa Tenisçileri, Türkiye genelinde müsabakaya katılan 160 Masa Tenisi Sporcusu arasında 6 galibiyet aldı.

MARGENÇ Başarıya Doymuyor

Türkiye Tenis Federasyonu 2016-2017 sezonu müsabaka programında yer alan Türkiye Masa Tenisi 2. Ligi 3. etap müsabakaları Isparta´da yapıldı

                  03 ? 05 Şubat 2017 tarihleri arasında Süleyman Demirel Üniversitesi Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen Mardin MARGENÇ Erkek ve bayan masa tenisi takımları ile beraber  müsabakalara erkek ve bayanlarda 16´şar takım Türkiye 1. Ligi´ne yükselebilmek için mücadele etti.

            Müsabakalara Türkiye´nin dört bir yanından 160 sporcu 22 hakem katıldı.

Türkiye 2. Ligi masa tenisi müsabakalarında Mardin MARGENÇ bayan takımı 6 galibiyet 2 mağlubiyet alarak büyük başarıya imza attı.

Mardin Masa Tenisi Antrenörü İzzet Atasever, ?Bu başarılar, disiplinli çalışmalar sonucu elde ediliyor. Her iki takım sporcularımız kar kış demeden haftanın 7 günü çok büyük bir özveri ile çalışıyor ve haklı olarak bu başarıları elde ediyor. Durmak yok, çalışmalara devam. Bu başarılar daha da büyüyerek gelecek inşallah. Ben büyük bir mücadele ile geçen müsabakalarda  bayan takımımızı  ve erkek takımızı büyük mücadelelerinden dolayı kutlar, bizlere destek olmaya çalışan herkese teşekkür ederim.? Dedi.