USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Midyat Şehidine, mevlit okutuldu

Hüseyin Gözenoğlu, PKK tarafından şehit edilen oğlu Mazlum için mevlit okuttu.

Midyat Şehidine, mevlit okutuldu
04-04-2022 09:11
04-04-2022 09:22
MARDİN
Google News

Mazlum Gözenoğlu  3 Nisan 2020 tarihinde PKK tarafından şehit edilmişti. Şehadetinin sene-i devriyesinde, babası Hüseyin Gözenoğlu tarafından anma mevlidi okutuldu. Çok amaçlı bir salonda düzenlenen anma mevlidine, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mahmut Demirtaş, eşi, Beyhan Demirtaş, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Coşkun Sel, Cumhuriyet Başsavcısı Dr.Aydın Turhan, İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut, Midyat Kaymakamı Ahmet Solmaz, İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin,  ilçe kaymakamları, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve 2 bin dolayında davetli katıldı.

         Şehit babası Hüseyin Gözenoğlu, genç yaşta şehadet mertebesine ulaşan oğlu Mazlum için her yıl anma mevlidi okutacağını belirterek, mevlide katılan il yöneticilerine  ve davetlilere teşekkür etti. Baba Gözenoğlu “ Şehidimizin Sene-i devriyesi onuruna düzenlediğimiz mevlid-iftar programına teşrif eden başta sayın valimiz olmak üzere; İl ve ilçe protokol üyeleri, siyasi parti başkanları ve üyeleri, STK başkan ve yöneticileri, kanaat önderlerimiz, şehit ailelerimiz, güvenlik güçlerimiz, dost ve akrabalarımıza şükranlarımı sunarım.””dedi. Mazlum  Gözenoğlu’nun biyografisi okundu, il müftüsü dua okudu, mevlithanlar, mevlit okudu.

         Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekerek “Bu vatan için bu topraklar için şehit düşenleri rahmetle anıyorum. Mekanları cennet olsun. Gazilerimizi de minnetle ve şükranla anıyorum. Yanı başımızda savaş var. Dünya ülkelerini sarmalayan ve bizi de etkileyen ekonomik kriz. Bunun içindir ki, birlik ve beraberliğe her zamandan daha çok ihtiyacımız var. Birlik ve beraberliğimizi sağlam tutarsak tüm sorunların üstesinden geliriz. Devlet olarak her zaman şehit aileleri ve gazilerimizin yanında olacağız. Şehitlerimiz rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz” dedi.

        Midyat ilçesinde çok amaçlı salonda düzenlenen anma mevlidine katılan yaklaşık 2 bin kişi, mevlithanların okudukları mevlidin ardından iftarlarını açtı

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ