USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
POLİTİKA

Milletvekili Adayı Kılıç iftar verdi, salon doldu taştı

Mardin Ak Parti Milletvekili Adayı Faruk Kılıç’ın verdiği iftar yemeğine 2 bin 500 dolayında kişi katıldı, salon yetmeyince araya masalar açıldı.

 Milletvekili Adayı Kılıç iftar verdi, salon doldu taştı
13-04-2023 22:20
14-04-2023 02:59
MARDİN
Google News

Mardin Ak Parti İl Eski Başkanı, Ak Parti Milletvekili Adayı Faruk Kılıç Mova Park düğün salonunda iftar yemeği verdi. Ak Partiden milletvekili adayları ile iftara katılanları selamladı. İftara;AkParti İl Başkanı Vahap Alma, Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.İbrahim Özcoşar, Artuklu İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede, sivil toplum kuruluş temsilcileri, ilçe parti başkanları ve partililerden oluşan 2 bin 500 dolayında kişi katıldı.

Kılıç davetlileri kapıda karşıladı. İftardan önce milletvekili adayları, Muhammed Adak, Akif Nuhoğlu, Mehmet Samsa, Abramaman Arpağ ve Ayhan Aslan ile salonun sahnesine çıktı ve iftara katılanları selamladı. Kılıç, aday arkadaşları ile mecliste halkın hizmetine talip olduklarını söyledi ve destek istedi. Kılıç yaşanan yer sıkıntısı nedeniyle de özür diledi.

Düğün salonu, tıklım tıklım dolunca, ayakta kalanlar için arada ve yan taraflarda masalar açıldı. Salon işletmecilerinin seri yemek servisi dikkat çekti. İftarın ardından Milletvekili Adayı Kılıç, misafirlerini kapıda uğurladı.

 


Editor : Mehmet ÇELİK
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ