USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Nusaybin'in İçme suyu ve Altyapısı Masaya Yatırıldı

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş Başkanlığında Nusaybin ilçesinin içme suyu ve altyapısı masaya yatırıldı.

Nusaybin'in İçme suyu ve Altyapısı Masaya Yatırıldı
14-12-2020 17:42
Google News
Vali Demirtaş, vatandaşların içme suyu ve altyapı konularında talep ve sorunlarına hızlı çözüm üretmek amacıyla tespit edilen sorunları ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri toplantılarını sürdürüyor. Bu kapsamda Nusaybin ilçesinin içme suyu ve altyapısı masaya yatırılarak çözüm önerileri konuşuldu.

Sorunları belirlemek ve bunların çözümü noktasında imkanlar ölçüsünde çalıştıklarını söyleyen Vali Demirtaş, Mardin genelinde içme suyu ve altyapı sorunlarını çözüme kavuşturmanın gayretinde olduklarını belirtti.""

Sorunları tek tek tespit ederek çözümü için yatırım programları oluşturulduğunu ifade eden Demirtaş, şunları söyledi;

“İlçelerimizdeki içme suyu ve altyapı sorunlarını çözmek için ekiplerimiz çalışıyor. Bazı noktalarda ihtiyaca cevap verme noktasında eksik kalan içme suyu şebekesini yeniliyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak kentimizin dört yanındaki her bir vatandaşımıza hizmet sunmak için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. İmkanlar ölçüsünde gerek üst yapı gerekse de altyapı konularında vatandaşlarımızın beklediği hizmetleri sunabilmek için çalışıyoruz.”

Vali Demirtaş’ın yanı sıra toplantıya, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Nusaybin Kaymakamı Emrullah Temizkan, MARSU Genel Müdürü Abdüsselam Altunkaynak ve ilgili Daire Başkanları ile Şube Müdürleri katıldı.

Toplantı, Mardin Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü tarafından Nusaybin ilçesinde yapılması planlanan ve devam eden çalışmalar hakkında yapılan değerlendirmenin ardından son buldu.


SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ