USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
POLİTİKA

Ova köyleri Kahraman’ı bağrına bastı

Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı ova köylerinde seçim çalışması yürüten Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin’in asil insanlarının süreci çok iyi okuduğunu ve 14 Mayıs sabahında vekilini seçeceğini söyledi.

Ova köyleri Kahraman’ı bağrına bastı
04-05-2023 13:53
04-05-2023 14:04
MARDİN
Google News
Mardin’in Kızıltepe ilçesine bağlı ova köylerinde seçim çalışması yürüten Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Mardin’in asil insanlarının süreci çok iyi okuduğunu ve 14 Mayıs sabahında vekilini seçeceğini söyledi, destekleri için  hemşerileirne minnettar olduğunu belirtti.
14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek seçimlere Mardin’den bağımsız aday olarak giren Mehmet Vejdi Kahraman, şehir merkezinin her noktasında ve kırsal mahallelerin en ücra köşesine kadar giderek seçim çalışmaları kapsamında halkla buluşuyor. 
Yoğun tempo ile çalışmalarını yürüten Milletvekili Adayı Kahraman, Kızıltepe ilçesine bağlı ova köylerini ziyaret etti. "Vejdi Kahraman” sloganlarıyla karşılanan Kahraman, halkın yoğun ilgisi karşısında minnettar olduğunu ve mecliste daha büyük bir heyecan ve gayret ile hizmet edeceğinin mesajı verdi.. 
Çalışmalarını “Mardin aşkıyla, bağımsız ruhla” sloganıyla yürüten 28. Dönem Bağımsız Milletvekili Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, çalışmaları hakkında gazetecilere bilgi vererek şunları söyledi:
“Her vatandaşımıza gitmeye ve herkesi ziyaret etme çabası içerisindeyim. Bu minvalde Kızıltepe’mizin ova halkı ile buluştuk. Bizi sevgi, coşku ve muhabbet ile bağrına bastılar. Sağ olsunlar gittiğimiz her ziyarette, her esnafta bizleri bağrına basıyorlar. Mardin’imizin asil insanı bu süreci iyi okuyor ve 14 Mayıs sabahı vekilini kendi seçecek İnşallah.  Bizlere karşı gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hepsine teşekkür ediyorum.”
KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ