USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
SPOR

REAL MARDİN YİNE GURURLANDIRDI

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu "2020-2021 Suzan Özbek Sezonu" Süper Ligi 3.etap karşılaşmaları Ankara Mamak Spor Salonunda tamamlandı.

REAL MARDİN YİNE GURURLANDIRDI
31-03-2021 08:16
Google News
Ankara Mamak Spor Salonu'nda gerçekleştirilen karşılaşmalarda Merit Grup Real Mardinli Sporcularımız adeta tarih yazdı.

Mardin’in Masa Tenisi Milli Antrenörü İzzettin Atasever’in Ankara'dan Feyzanur Sağlam, ve altyapıdan yetişen Meryem Fidan ve Senem Salarvan’dan oluşan Merit Grup Real Mardin Masa Tenisi takımı Ankara’da elde ettiği başarı Mardin’de büyük bir sevinçle karşılandı.""

""Suzan Özbek Sezonu Süper Liginde Fenerbahçe, Trabzon, İstanbul BBSK, Bu Piliç Sporve Buesa büyükşehir gibi güçlü takımların mücadele ettiği takımların arasında 3 maçı kazanarak ligde söz sahibi olduklarını gösteren Merit Grup Real Mardin’li sporcuların başarısı Mardin’de Masatenisi severler tarafından takdirle karşılandı.

Takımın Milli Antrenörü İzzettin Atasever, elde ettikleri başarıdan dolayı sporcuları ile gurur duyduğunu ifade ederek, "Alt yapıdan tırnaklarımızla eşe eşe getirdiğimiz bu sporcularımızın başarısı beni çok mutlu etti. Fenerbahçe, Trabzon, İstanbul BBSK, Bu Piliç Spor gibi takımların olduğu bir grupta bu başarıyı elde etmek elbette kolay değil, Sporcularım Pandemiden dolayı yaklaşık bir yıldır doğru dürüst bir antreman bile yapamadı, buna rağmen İstanbul DSİ Spor, Adana Çukurova Üniversitesi ve Elazığ İhtisas Spor’u yenerek büyük bir başarı elde etti. Altyapıdaki minik sporcularımızla geleceğe daha da umutla bakmaya başladık, ilk Süper lig maçları olmasına rağmen çok iyi maçlar çıkardık. Bizleri bu süreç içerisinde ve her zaman ki gibi desteklerinden dolayı başta sayın valimiz Mahmut Demirtaş ve Merit Grup yönetim kurulu başkanı sayın Zafer Karataş olmak üzere, Real Mardin yönetim Kuruluna ve tüm Masa Tenisi severlere teşekkür ederim.” Dedi.""

Erkeklerde İstanbul Büyükşehir maç fazlasıyla liderliğe yükselirken, Fenerbahçe yenilgisiz maç eksiği ile ikinci, aynı puanlı KBS MTD üçüncü durumda 3.etabı tamamladı.
Kadınlarda Bu Piliç Spor 3.etap sonunda maç fazlasıyla ilk sırada yer aldı. Fenerbahçe yenilgisiz maç eksiği ile ikinci, aynı puanlı üç takımdan Bursa Büyükşehir, İstanbul Büyükşehir ve Adana MTİ üçüncülüğü paylaştılar.


ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ