Sosyal Girişimci Aysel Tumba Savur´da

YAŞAM
29-03-2019 23:15
Google News

Sosyal girişimci Aysel Tumba organizasyonu ile TEGV Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezi yeni misafirleri ile tanıştı.

Sosyal Girişimci Aysel Tumba Savur´da

Sosyal sorumluluk projelerine damgasını vuran, Sosyal girişimci Aysel Tumba  organizasyonu ile TEGV Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezine gelen bir gurup misafir, çocukların ebru çalışması  etkinliklerine katılarak onlarla ebru yaptılar.

      Ses sanatçısı Ayla Çelik´in ?ben dünyanın en büyük aşığı olabilirim? sesi ile yankılanan TEGV merkezde,  çocukların eşlik etmesi ile misafirleri coşturdu, çocukları da mutlu etti.

          Birim sorumlusu Gülşen Kaya, TEGV Savur Öğrenim Birimi Abdulgani Aras Etkinlik Merkezine  gelen, Ronit Hakko, İpek Varol, Nazlı Keçili, Esra Dinçkok, Aslı Tümen, Ayşe Polat, Figen Kütük, Ela Barlas, Alara Koçibey, Sanem Habip, Müge Atamanlar, Nihan Alpay, Emine Kütük, Aslı Şen oluşan 15 kişilik grubun, çocukların etkinliklerini katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Kaya ? çocuklar ile keyifli sohbetlerin edildiği, şarkıların söylendiği sıcak, içten ve güler yüzler ile beraber olduk. Yine coşkulu, heyecanlı geçen günün mutluluğu çocuklarımızın yüzünden okundu.

             Etkinlik sonunda Aysel Hanıma  küçük bir sürpriz yaparak teşekkür belgemiz ve çocuk ürünümüzü kendisine takdim ettik. Aysel hanım başta olmak üzere tüm konuklarımıza bize verdikleri destekten dolayı çocuklarımız ve gönüllülerimiz adına sonsuz teşekkürler.? Şeklinde konuştu.