Vali Yaman, Demokrasi Parkında Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

YAŞAM
26-02-2017 10:15
Google News

Mardin Valisi Mustafa Yaman Ve Eşi Av.Gülseren Yaman, 15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Parkını Gezdi Vatandaşın Sorunlarını Dinledi

Vali Yaman, Demokrasi Parkında Vatandaşların Sorunlarını Dinledi.

                                                                                                                      

   Mardin Valisi  ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili  Mustafa  Yaman, Eşi Avukat Gülseren Yaman;  havaların ısınması ile parklara doluşan vatandaşlarla görüştü ve sorunlarını dinledi. Yaman çiftine , Tugay Komutanı Altan Er , Artuklu Kaymakamı  Şakir Öner Öztürk ,Gençlik ve spor il müdürü  Hadi Çomaktekin, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri  ve Belediyede görevli Daire başkanları ile bazı daire müdürleri  refakat etti.

           15 temmuz Demokrasi ve şehitler parkını  vatandaşların sorunlarını dinleyen Vali Yaman ve beraberindekiler  parkın içinde bulunan  Mardin Masa´yı ziyaret etti.  Görevlilerin hafta sonunda d çalıştığını gören Vali Yaman, Mardin Masa Müdürü Merve Erciyas   ünitede çalışanlara teşekkür etti.

  Vali Yaman yaşam alanlarının temiz, bakımlı ve yaşanılır bir halde olmasının belediyeciliğin temel görevlerinden bir olduğuna vurgu yaparak ?Belediyecilik anlayışı bu olmalı. İşte vatandaşa en iyi hizmeti sunmak budur ? dedi.

      Karayolları Parkı girişinde çeşitli değişiklikler yapılarak ? 15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Parkı? isminin verildiğini söyleyen Vali Yaman ? 15 Temmuz Türkiye için bir dönüm noktasıdır. Ülkemizi karanlığa sürüklemek isteyenlerin hüsrana uğratıldığı gündür. Canlarını bu uğurda veren  aziz şehitlerimizin anısına parkın ismini değiştirdik? dedi.