USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
POLİTİKA

AK Parti adayı Faruk Kılıç’tan Nusaybin’e çıkarma

AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarına Nusaybin ilçesiyle devam etti. İlçeyi karış karış gezen Kılıç, vatandaşlarla sohbet edip taleplerini dinledi

AK Parti adayı Faruk Kılıç’tan Nusaybin’e çıkarma
26-04-2023 09:21
26-04-2023 09:25
MARDİN
Google News
Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren AK Parti Mardin Milletvekili Adayı Faruk Kılıç, Nusaybin şehir merkezi ile kırsal mahallelerde bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi. AK Parti Nusaybin İlçe Teşkilatı Başkanı Latif Özel ve parti üyelerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde Kılıç, ziyaret ettiği noktalarda yoğun ilgiyle karşılaştı.
Yerköy, Sınırtepe, Balaban, Hasantepe, Turgutlu, Kocadağ, Yazyurdu ve Odabaşı köylerini ziyaret eden Milletvekili adayı Kılıç, buralarda hem muhtarlarla hem de vatandaşlarla bir araya geldi. 
Şehir merkezinde Alika Aşiret Derneğini ziyaret eden Kılıç, Nusaybin Seçim Koordinasyon Merkezinin açılışını gerçekleştirdikten sonra esnaf ve hane ziyaretlerinin ardından ilçeden ayrıldı.
Nusaybin ziyaretine ilişkin açıklama yapan Kılıç, şunları söyledi: “Nusaybinli vatandaşlarımız vefakârdır, kadirşinastır. Bugün bunu bir daha göstermiş oldu. Malumunuz olduğu üzere seçimlere çok az bir zaman kaldı. Cumhuriyetimizin en önemli, en kritik seçimi 14 Mayıs'ta yapılacak. Bizler 7/24 sahada çalışıyoruz, 7'den 70'e herkese dokunuyoruz. Huzur ve güvenin hakim olduğu Nusaybin ilçemizdeyiz bugün. Esnaf ve hane ziyaretleri yapıyoruz. Burada çok badireler atlattık, bunları unutmadık, unutmayacağız. Nusaybin halkımızdan talebimiz, sandığa gittiklerinde bunları bir kez daha gözden geçirmelidir.”
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ