Ali Baba Cafe Restoran hizmete girdi

EKONOMİ
14-06-2020 10:01
Google News

Mardin'de Artuklu İlçesinde açılan Ali Baba Cafe Restoran'da 40 kişi istihdam edecek.

Ali Baba Cafe  Restoran hizmete girdi
Mardin’in Artuklu İlçesinde, Ali Baba Cafe Restorana kapılarını müşterilerine açtı. Açılışa Artuklu İlçe Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Mardin Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı ve Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Nasır Duyan ve çok sayı da davetli katıldı.

Ali Baba Cafe Restoan sahibi ve işletmecisi İlhan İlhan, Ali Baba Cafe Restoran zincirinin bir halkasını Mardin’de açarak, 40 dolayında kişiye istihdam yarattıklarını söyledi. Müşterilerine kaliteli hizmet sunacaklarını ifade eden İlhan İlhan “ Bu tür işletmeler, şehirlerin prestiji arttırır. Farklı bir ve daha masrafsız bir yer açabilirdik. Biz hiçbir masraftan kaçınmadık ve şehrimize güzel bir işletme kazandırdık. Bu arada 40 dolayında kişiye de istihdam sağladık. Müşterilerimize kapılarımız açarken, açılışa katılan ve çiçek gönderen dostlarımıza, arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Baba Cafe Restoran’ın açılışına gönderilen çiçekler içeriye sığmayınca sokağa konuldu. Açılışa katılanlara girişte maske verildi ve kavurma ikram edildi. İşletmenin dekorasyonu ve döşemesi ise dikkat çekti.