USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EKONOMİ

Bakan Karaismailoğlu, UND’nin sorunlarını dinledi

Mardin-Midyat Karayolu temel atma törenine katılan ve Ak Parti İl Başkanlığı binasının açılışını yapan Bakan Karaismailoğlu ,UND temsilcilerinin sorunlarını dinledi.

Bakan Karaismailoğlu, UND’nin sorunlarını dinledi
16-06-2021 22:19
16-06-2021 22:21
Google News

  Altyapı ve Ulaştırma Bakanı  Adil Karaismailoğlu , Uluslararası Nakliye sektöründe yaşanan sorunları bölge temsilcilerinden dinledi, çözüm için sorunların takipçisi olacağını söyledi.

   Bakan Karaismailoğlu ile görüşen, Uluslararası Nakliyeciler Derneği Güneydoğu Bölgesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Tahir  Aydoğan, Kazakistan, Azerbaycan ve Irak’ta yaşanan sektör sorunlarını içeren bir doya takdim etti ve sözlü olarak da sorunların anlattı, sorunların çözümü için destek istedi. Aydoğan “Sayın bakanımıza , Kazakistan, Azerbaycan ve Irak ile ilgili sektör sorunlarımızı dosya halinde ilettik ve sözlü olarak anlattık. Sayın Bakanımızdan çözümler için takip sözü aldık Sayın Bakanımıza şimdiden şükranlarımızı sunarız. Bu görüşme için katkı sağlayan Mardin Valimiz Sayın  Mahmut Demirtaş, Mardin Millet Vekillerimiz Sayın Cengiz Demirkaya  ve Sayın Şehmus Dinçel  ile İl Başkanımız sayın Faruk Kılıç beyefendilere teşekkürler ederiz.” Dedi.

ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ