USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Belediyesi Hizmet Kampüsü´ ün temel atma töreni gerçekleşti

Mardin Midyat ilçe Belediye Hizmet Kampüsü temel atma töreni gerçekleşti.

Belediyesi Hizmet Kampüsü´ ün temel atma töreni gerçekleşti
02-08-2019 12:18
Google News

Midyat Belediyesi bünyesinde yapılacak yeni hizmet kampüsü kesilen kurban ve dualarla temel atma töreni gerçekleşti.
Belediye Başkanı Veysi Şahin´in katılımıyla gerçekleşen temel atma töreni´ ne yüklenici firma yetkilileri ile belediye başkan yardımcıları, Metin Kutlu, Abdurrahim Çelik ve belediye personeli katıldı.
Midyat Belediyesi, Hizmet Kampüsü´nü hayata geçirilmesine yönelik çalışmalar kapsamında bir adım daha atıldı. Yaklaşık 5 ay sonra bitirilmesi planlanan yeni Hizmet Kampüsü sosyal donatılarıyla kampüs şeklinde inşa edilecek.
Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin temel atma törenin ardından yaptığı açıklamada, belediye birimlerinin çok dağınık olan birimlerinin tek bir merkezde toplanacağını söyledi.
Şahin şöyle konuştu: ?Belediye birimlerimizin bir kısmı kirada, bir kısmı mahalle aralarında kalıyor. Yeni yönetime seçilen arkadaşlarla beraber bir değerlendirme yaptık. Belediyeye ait Milli Emlak´tan tahsis edilen bu arazi üzerinde Hizmet Kampüsü inşa etmeye karar verdik. Midyat´ta Belediyesi içerisinde hizmet veren bazı birimleri inşallah sene sonu buraya taşımayı planlıyoruz. Hizmet Kampüsü, hem güvenlik açısından, hem kontrol açısından çok daha iyi hizmet verebilecek bir yer. Kiradan kurtulmuş olacağız, mahalle aralarından birimlerimizi çekmiş olacağız. Onun için burası hizmet kampüsü gibi bir yer olacak. İlçemize, Mardin´imize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.? Dedi.
Hizmet Kampüsü, Kampüs hizmete girdiğinde, Makina İkmal Bakım Ve Onarım, idari bina, hayan pazarı, makine ve araç parkı fidan yetişme, cami, sosyal tesisleri ile büyük bir kompleks haline dönüşecek.
Hizmet Kampüsü, Sosyal alanlarıyla birlikte 83 bin metre kale alan üzerinde kurulacak ve 1 Milyon 587 bin 390 TL mal olacak.

"/resimler/2019-8/2/1220288967962.jpg"


SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ