USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Depremzedeler İçin Hayır Çarşısı Açıldı

Mardin Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gönüllü kadınlar tarafından, depremzedeler yararına ‘Hayır Çarşısı’ açıldı.

Depremzedeler İçin Hayır Çarşısı Açıldı
09-03-2023 09:34
09-03-2023 09:39
MARDİN
Google News

Kahramanmaraş merkezli yaşanan ve büyük yıkıma neden olan depremin yaraları sarılıyor. Bu kapsamda Mardin Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde gönüllü kadınlar tarafından ‘Karşılıksız İyilik Yapan Güzel İnsandır’ sloganıyla depremzedeler yararına 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Parkında ‘Hayır Çarşısı’ açıldı. Gönüllü kadınlar, Hayır Çarşısında açtıkları çadırlarda el emeği göz nuru yemek çeşitleri, el sanatları ve takı çeşitlerini gelirini depremzedelere göndermek üzere sattı.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, il protokolü ve kadınların katılımlarıyla Hayır Çarşısının açılışı gerçekleştirildi. Vali Demirtaş, stantları tek tek gezerek, kadınların, Kadınlar Günü’nü kutlayıp yaptıklarından dolayı teşekkür etti.  

Vali Demirtaş, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, depremlerin ardından Mardinlilerin depremzedeler için seferber olduğuna dikkat çekti. 

Depremzedelerin yararına Hayır Çarşısının açıldığını aktaran Vali Demirtaş, "Bugünde kadınlarımız deprem bölgesine yardımda bulunmak için kendi evinde yaptığı yemekler ve kıyafetleri satarak yardımda bulunacak. Buradan gelen gelirleri bağışlayacaklar. Böyle zor sıkıntılı bir günde dayanışma içinde olmaları bizleri fazlasıyla memnun etmiştir. Emekleri için tüm kadınlara teşekkür ediyorum” dedi.

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695582014
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ