Güzellik Merkezlerini Pandemi Vurdu.

YAŞAM
11-05-2021 01:06   Güncelleme : 11-05-2021 01:10
Google News

Güzellik Merkezi İşletmecisi Gönül Hair Makeup, “pandemi döneminde en fazla etkilenen esnaflar arasında yer alıyoruz”

Güzellik Merkezlerini Pandemi Vurdu.

           Mardin’de Yenişehir Semtinde Lee Paris Bayan Kuaförü, Güzellik ve Epilasyon Merkezi işletmecisi Gönül  Hair Makeup, pandemi döneminde işlerinin düştüğünü ve gerektiği kadar destek alamadıklarını söyledi.

               Güzel görünmek herkesin hakkı

       Bakımlı kadının güzel olduğunu ifade eden Gönül Harı, güzel olamayan kadın olmadığını her bakımlı kadının güzel olduğunu söyledi. Güzel görünmenin, bakımlı olmanın g-herksin hakkı olduğuna vurgu yapan Gönül Haır, son zamanlarda erkeklerin de cilt bakımı için güzellik merkezlerine gelmeye başladıklarını belirtti.       

         Kapanma ile birlikte işlerin iyice düştüğüne dikkat çeken Gönül Hair Makeup, Lazer Epilasyon, Kaş tasarım dizany, İpek Kirpik, Derma Pen, Cilt bakımı,et beni alma ve yüzdeki cilt bakım ve onarımı hizmeti verdiklerine dikkat çekerek “Güzellik Merkezleri Pandemi döneminde en fazla etkilenen esnaf grubu arasında yerini alıyor. Yeteri kadar destek de alamadık. Müşterilerimiz de azaldı. KOSGEB desteğinden yararlanmak için ortaya konulan şartlar oldukça ağır. Müşterilerimizle buluşacağımız eski günlerimiz dönmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi