USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Kızılay Kadın Güneydoğu Anadolu Bölge Buluşması Mardin'de gerçekleştirildi.

Mardin’de düzenlenen "Kızılay Kadın Güneydoğu Anadolu Bölge Buluşması’na Diyarbakır, Şanlıurfa, Adıyaman ve Gaziantep illerinden çok sayıda Kızılay gönüllüsü katıldı.

Kızılay Kadın Güneydoğu Anadolu Bölge Buluşması Mardin'de gerçekleştirildi.
01-08-2022 11:19
01-08-2022 11:23
Google News

Kızılay Kadın teşkilatlarında işleyişi iyileştirmek ve bölgesel projeler geliştirmek adına, Kızılay Artuklu Şubesi, Kızılay Artuklu Kadın teşkilatı ve Toplum Merkezimizin ev sahipliği yaptı.

Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcisi Lebibe Yılmaz başkanlığında gerçekleşen koordinasyon toplantısında, genel olarak kurban bağışları ve yapılan faaliyetler değerlendirildi. Ayrıca Hastanelerde butik açma projesi,, Sur şubesinin şenlendirme projesi kapsamında başlattığı “mutfak atıkları toprakla buluşuyor “projesi ile ilgili gelişmeler ele alındı.

Toplantıda Artuklu Kızılay Şube Başkanı Şehmus Arı ve Kadın Kızılay Başkanı Nurcan Işık tarafından katılımcılara çalışmaları hakkında sunum yaptı.

Toplantıda konuşan Artuklu Kızılay Şube Başkanı Şehmus Arı; Kızılay olarak gönüllülerimizle beraber iyilik yolunda olmaya devam edeceklerini ve bu iyilik yolunda hayırsever herkesi beklediklerini dile getirdi.

ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ