Maliye Bakanından Köyan´a Teşekkür Belgesi

EKONOMİ
19-04-2016 08:18
Google News

İşadamı Murtaza Köyan İl genelinde Gelir Vergisinde 4. Sırada yer aldı.

Maliye Bakanından Köyan´a Teşekkür Belgesi

            Mardin´de yürüttüğü ticari faaliyetleri ile il genelinde gelir vergisinde 4. Sırada yer alan İşadamı Murtaza Köyan´a Maliye Bakanı teşekkür belgesi gönderdi. Maliye Bakanı Naci Ağbal imzasını taşıyan teşekkür belgesini İl Defterdarı  Zafer Güler, Murtaza Köyan´a verdi.

          Mardin´de akaryakıt ve farklı alanlarda ticari faaliyet gösteren İşadamı Murtaza Köyan  İl Genelinde gelir vergisinde 4.cü sırada yer aldı. Maliye Bakanı Naci Ağbal tarafından işadamın Köyan´a teşekkür belgesi gönderildi. İl Defterdarı  Zafer Güler,Vergi dairesi Müdür V. Cumali Aktaş ve Gelir Müdür V. Mehmet Aktaş İşadamı Köyan´ı işyerinde ziyaret etti. Bakan Naci Ağbal imzasını taşıyan  ve ? 2015 Yılında İlinizde gelir vergisinde en yüksek beyanda dördüncü mükellef olmanız dolayısıyla kutlar, ülke ekonomisine yaptığınız değerli katkılarınızdan dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim? ifadelerini içeren belgeyi İşadamı Köyan´a verdi. Defterdar Güler vergilendirilmiş kazancın  önemine vurgu yaparak, il ve ülke ekonomisine katkı sağlayan Köyan´a teşekkür etti. Defterdar Güler ? Önümüzdeki yıllarda daha bol kazanç diliyorum. İşadamı Murtaza Köyan´ın daha çok kazanması ve gelir vergisinde daha üst sıralarda yer almasını temenni ediyorum? dedi.

        İşadamı Murtaza Köyan , gelir vergisinde il genelinde dereceye girmenin sevincini yaşadığını belirterek, il ve ülke ekonomisine katkı sağlamanın verdiği huzur ve mutluluğun tarifini yapmada zorlandığını söyledi. Köyan ? Alın teri ile kazancımıza hiçbir zaman haram katmadık. Kazandığımızın vergilendirilmesinde hassasiyet gösteriyoruz. İl genelinde gelir vergisinde dördüncü sırada yer almaktan son derece mutlu oldum. Hedefimiz ilk sıralarda yer almaktır. Maliye Bakanımız Sayın Naci Ağbal´a, İl Defterdarı Zafer Güler  ve  maliye teşkilat mensuplarına duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim? şeklinde konuştu.