USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Artuklu Üniversite'sinden, Altunkaya'ya Teşekkür Ziyareti

Altunkaya Şirketler Grubu Başkanı Mahsum Altunkaya ile görüşen Üniversite Yöneticileri, üniversite gelişim ve eğitim sürecine verdiği katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Artuklu Üniversite'sinden, Altunkaya'ya Teşekkür Ziyareti
05-04-2023 10:35
05-04-2023 10:45
MARDİN
Google News

Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Üniversite Genel Sekreteri Eyüp Birkan ve Midyat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Abdurrahim Kaplan ile birlikte Gaziantep’te Altunkaya Şirketler Grubunu ziyaret etti.

Altunkaya Şirketler Grubu Başkanı Mahsum Altunkaya ile görüşen Üniversite Yöneticileri, üniversite gelişim ve eğitim sürecine verdiği katkı ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Rektör Özcoşar,  İş İnsanı Altunkaya’ya Mardin Artuklu Üniversitesi adına bir teşekkür şilti takdim etti.

 Rektör Özcoşar: MAÜ’nün İvmesinde İş İnsanlarının Katkısı Var

Mardin Artuklu Üniversitesi olarak Mardin Artuklu Üniversitesinin kuruluş ve gelişim sürecinde katkıları olan iş insanlarını zaman zaman ziyaret ettiklerini belirten Rektör Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Altunkaya Şirketler Grubunu başkanı hemşerimiz İş İnsanı Mahsum Altunkaya’yı da bu vesileyle ziyaret ettiklerini ve üniversitiye destekleri nedeniyle teşekkürlerini ilettiklerini kaydetti.

Bir sosyal bilimler üniversitesi olarak kurulan ancak kısa bir sürede tıp-turizm-ticaret-tarım-tasarım alanlarında da gelişim gösteren Mardin Artuklu Üniversitesinin bu ivmesinde iş insanlarının emeğinin ve işbirliğinin olduğunu hatırlattı.

 Altunkaya: Mardin’in Gelişimine Katkı Sunacak Artuklu Üniversitesine Katkı Sunmayı Sürdüreceğiz

Altunkaya ailesi olarak başarı için motivasyonlarının ülke sevgileri olduğunu  belirten Altunkaya Şirketler Grubu Başkanı İş İnsanı Mahsum Altunkaya, şehrin ve ülkenin gelişimi için çalışan herkese ve her kuruma katkı sunmak istediklerini ve onlarla birlikte çalışmak arzusunda olduklarını ifade etti. Mardin Artuklu Üniversitesinin de farklı alanlardaki başarılı çalışmalarını takip ve takdir ettiklerini anlatan Altınkaya, Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar, Üniversite Genel Sekreteri Eyüp Birkan ve Midyat Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Abdurrahim Kaplan’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi..

Altunkaya, Mardin şehrinin gelişimine katkı sunan Artuklu Üniversitesine her türlü katkıyı vermeye hazır olduklarını da sözlerine ekledi.

 

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695587413
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ