Vali Demirtaş Sanayicilerle Toplantı Yaptı

YAŞAM
02-12-2020 16:48
Google News

Vali Demirtaş, Organize Sanayi Bölgesinde Sanayicilerle toplantı yaptı

Vali Demirtaş Sanayicilerle Toplantı Yaptı
Mardin Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu toplantısı Vali Mahmut Demirtaş başkanlığında yapıldı. 2020 yılının son toplantısı OSB Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşti.""

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Kızıltepe Kaymakamı Hüseyin Çam, Artuklu Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, OSB Başkan Vekili Nasır Duyan ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı.

Vali Demirtaş, toplantıda “korona virüs tedbirleri ve pandemi kurallarına uyulması gerektiğini belirterek, tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz ve bölgemizde virüsten olumsuz bir şekilde etkileniyor. Hepimiz el birliği ile bu olumsuz durumdan kurtulup bu günleri geride bırakacağız. Üretim aksamayacak şekilde tüm tedbirlerimizi alacağız” diye konuştu.

"" “Tüm vatandaşlarımıza olduğu gibi yatırımcılarımız ve sanayicilerimize de kapımız 7/24 açıktır” diyen Vali Demirtaş, ‘’ Mardin Organize Sanayi Bölgesinde devam eden yatırımlar var. Sanayicilerimizin önünü açmak temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Atacağımız adımları üretim ve istihdama yönelik belirliyoruz. 2. Organize Sanayi Bölgemiz de faaliyete geçmek üzere. Yatırımcılarımız ile beraber Mardin’de işsizliği büyük ölçüde bitirmeyi amaçlıyoruz.’’ dedi.

OSB Başkan Vekili ve Mardin Sanayi ve İşadamları Derneği Başkanı Nasır Duyan, Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyeti ve yatırımcıları olarak, Mardin’in kalkınması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadıklarını söyledi. Duyan” 2020 Yılının son toplantısını gerçekeştirdik. Pandemi döneminde ayakta kalmaya çalışıyoruz. Sorunlarımız var Sayın Valimizle paylaştık. Bu süreci atlatmak için bize düşen sorumluluğu yerine getirme kararlılığındayız.” Şeklinde konuştı