USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

VALİ DEMİRTAŞ ÜÇ İLÇEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, çalışmaları yerinde görmek için Kızıltepe, Nusaybin ve Midyat ilçelerinde incelemelerde bulundu.

VALİ DEMİRTAŞ ÜÇ İLÇEDE İNCELEMELERDE BULUNDU
05-12-2020 21:53
Google News
Vali Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, Daire Başkanları ve ilgili kişiler ile Artuklu Yenişehir’de trafiği rahatlatacak olan Otopark Projesi Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi.""

Ardından Kızıltepe Meyve ve Sebze Hali Derneği Başkanı Fırat Oral ve yönetimi ile Kızıltepe ilçesinde yapılacak olan Meyve ve Sebze Hali Proje toplantısını gerçekleştirdi. Vali Demirtaş, buradan da Kızıltepe ilçesine geçerek, Hayvan Pazarı ve Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı Veteriner Kontrol Noktasında incelemelerde bulundu.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı tarafından Mardin Yeşilleniyor Projesi kapsamında, 2020-2021 yılı ağaçlandırma çalışmaları kapsamında Nusaybin ilçesinin tarihi İpek Yolunda fidan diken Vali Demirtaş, dikilen fidanlara can suyu verdi.

"" Vali Demirtaş, Zeytin Dalı Harekatı’nın sürdürüldüğü Afrin’de teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Uzman Çavuş Mehmet Altun’un baba ocağını ziyaret ederek Şehidin babası Şükrü Altun’a baş sağlığı diledi.

Buradan da Midyat ilçesine hareket eden Vali Demirtaş, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin ile beraber ilçede yapılması planlanan otogar, yollar ve mezbahaneyi gezdi ve yetkililerden bilgi aldı.


SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ