USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
GÜNDEM

Artuklu Belediyesi Ekipleri Afet Bölgesinden Döndü.

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen iki büyük depremin ardından Artuklu Belediyesi ekipleri teyakkuza girerek AFAD ile koordinasyon sağlayarak afet bölgesine gerekli desteği verdi, görevini tamamlayan ekipler geri döndü.

Artuklu Belediyesi Ekipleri Afet Bölgesinden Döndü.
20-02-2023 18:52
20-02-2023 18:55
MARDİN
Google News

Depremin en çok etkilediği illerden biri olan Adıyaman’a görevlendirilen Artuklu Belediyesine bağlı ekipler, bölgedeki çalışmalarını tamamlayarak Mardin’e dönüş yaptı. Ekipler, Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede ve meclis üyeleri tarafından karşılandı.

Başkan Tatlıdede, ekiplerin görev bölgelerinde yaptığı başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 Artuklu Belediyesi depremin ilk gününden başlattığı gıda, giyim ve kullanım malzemeleri ile depremzedelerin yanında olduğunu belirten Başkan Tatlıdede, desteklerini ekipman ve personel ile en iyi şekilde sürdürdüklerini söyledi.

     Başkan Tatlıdede “Artuklu Belediyesi olarak deprem faciasının ilk gününden beri gece gündüz sahada olarak her alanda elimizden gelen tüm çabayı sarf ediyoruz. Gerek insani yardım anlamında, gerekse de iş makinaları ve personel konusunda bölgeye destek sağladık. Ekiplerimiz afetin en fazla etkili olduğu illerden biri olan Adıyaman’da bölgedeki kurumlarla koordineli bir şekilde çalışma yürüttüler. Onlar da bölgedeki çalışmalarını tamamlayarak selametle geri geldiler. Onlara orada yaptıkları çalışmalardan ötürü bir kez daha teşekkür ediyorum. Allah milletimize bir daha böylesi büyük bir afet yaşatmasın. Bu büyük afette hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet, geride kalanlara da sabırlar diliyor. Yaralı depremzedelerimize de geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. İnşallah Devlet-Millet el ele vererek bu günleri de aşacağız.” Şeklinde konuştu.

IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.mardinsoz.com&t=1695385810
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ