USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EĞİTİM

Doğru Tercih, Doğru Lise Projesi

Mardin Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğru Lise, Doğru Tercih Projesi kapsamında okulları, öğrenci ve velilere tanıttı.

Doğru Tercih, Doğru Lise Projesi
21-06-2021 11:07
21-06-2021 11:10
Google News

Mardin Artuklu ilç Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğru Lise, Doğru Tercih Projesi kapsamında, Liseleri, ortaokul öğrencilerine ve  velilere liseleri tanıttı. Artuklu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü avlusunda stant kuran liseler, eğitim sistemlerini ve faaliyetlerini sergileyerek tanıtımlarını ziyaretçi öğrenci ve velilere anlattı.

       İl Milli Eğitim Müdürü Memet Polat ve İlçe Milli Eğitim Müdürü M.Emin Duyan, stantları gezdi, okul yöneticilerden bilgi aldı.Milli Eğitim Müdürü Memet Polat, kayıt öncesi öğrencilerin, eğitimlerini sürdürecekleri lise hakkında bilgi edinmeleri ve merak ettikleri konuları birebir yöneticilerle görüşmeleri için kurulan tanıtım stantlarının önemli olduğunu söyledi.

      İlçe Milli Eğitim Müdür M.Emin Duyan ise, “liselerimizin eğitim kadrolarını, liselere kayıt yaptıracak öğrencilerle buluşturduk. Öğrencilerimiz merak ettikleri konuları sorup öğrenecek, hangi okulda nasıl bir eğitim verildiği konusunda bilgilenecek. Projenin öğrencilerimizin doğru karar vermelerine ışık tutacağına inanıyorum” dedi.

 

ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ