USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
EĞİTİM

Ömerli Atatürk İlkokulunda Okuma Bayramı Düzenlendi.

Ömerli Atatürk ilkokulunda öğrenimlerine başlayan 1. sınıf öğrencilerinin okuma bayramı için hazırladığı gösteriler büyük ilgi gördü.

Ömerli Atatürk İlkokulunda Okuma Bayramı Düzenlendi.
26-05-2017 21:24
Google News

     Haber: Sabahattin Kaya

   Mardin´in Ömerli ilçesi Atatürk İlkokulunda birinci sınıf öğrencileri okuma bayramı düzenledi.
   Ömerli Artuklu Meslek Yüksek Okulu toplantı salonunda düzenlenen okuma bayramı yoğun bir katılımla coşkulu kutlandı. Programı hazırlayan öğrenciler Saygı duruşu ve akabinde istiklal marşı ile devam eden, Program İzmir´in Marşını seslendirirken seyircilerden büyük alkış aldı. Programı hazırlayan birinci sınıf öğrencileri Şiir dinletisi, şarkı, türkü ve çeşitli oyunlarla programı şenlendirdi. Yapılan okuma bayramıyla ilgili açıklamalarda bulunan Atatürk İlkokulu Müdürü Abdulkadir Uzunkaya , ?2016-2017 eğitim öğretim yılı başında bizlere emanet edilen birinci sınıf öğrencileri okuma yazmayı öğrenmiş durumdalar. Bizlere sundukları bu etkinliklerle mutluluklarını bizlerle paylaşmış oldular. Emek veren öğretmen arkadaşlarıma velilere ve etkinliğimize katılan her kese teşekkür ediyorum? dedi.
       Düzenlenen okuma bayramına Ömerli İlçe Milli Eğitim Müdürü Adnan Çiftçi, Garnizon komutanı Recep Erol, Emniyet Amiri Erdal Tunçek, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Metin Uzunkaya ve Mehmet Baysal ve öğrencilerle öğrenci velileri katıldı.Öğrencilere plaket ve madalyalar verildi.


SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
PUAN DURUMU
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ