USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
YAŞAM

Vali, Dargeçit İlçesinde

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş beraberindeki heyet ile birlikte Dargeçit ilçesinde yapılan projeleri yerinde inceledi

 Vali, Dargeçit İlçesinde
15-01-2023 09:19
15-01-2023 09:23
MARDİN
Google News

Dargeçit ziyaretinde Vali Demirtaş'a İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral İdris Tataroğlu, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen, İlçe Kaymakamı Emre Çifci, İlçe Belediye Başkanı Cüneyt Aksoy ve ilgili kişiler eşlik etti.

 Vali Demirtaş beraberindeki heyet ile birlikte Dargeçit Temelli Mahallesinde, 1997 yılında şehit olan Yusuf Geçer, Ali Verim, Salih Seyhan ve Beşir Keskin’in aileleri ile bir araya gelerek hal hatırlarını sordu.

 Vali Demirtaş buradan, Yoncalı mahallesi ve Kılavuz mahallesine giderek Erol ile Koçak ailesine taziye ziyaretinde bulundu.

Temelli Jandarma Karakolu ile Jandarma Uygulama Noktasını ziyaret eden Vali Demirtaş buradan da sıcak su sondaj çalışmalarının yapıldığı alanda incelemelerini sürdürdü.

Vali Demirtaş son olarak Dargeçit ilçe merkezine giderek Mardin Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımında sona gelinen gençlik merkezi, kadın merkezi ve yapımı süren tekstil fabrikası alanında incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

KÖŞE YAZARLARI TÜMÜ
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
E-GAZETE TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ