USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Milletvekillerine Çakar!

26-11-2019
Google News

Bir Milletvekili meclise bir kanun teklifinde bulunuyor!

Teklif, ülke ekonomisinin düzelmesine katkı sağlamak amaçlı değil.

Teklif, eğitim sistem ve ortamının iyileştirilmesine dönük değil,

Teklif, yoksulluğun ortadan kaldırılmasına dönük değil!

Teklif, sağlık sorunlarının giderilmesine dönük değil!

Teklif, asgari ücretlinin, açlık sınırının altında yaşamını sürdüren vatandaşın yaşam şartlarının iyileştirilmesine dönük değil!

Teklif, katledilen ormanların, mahvedilen çevrenin korunmasına dönük değil!

Teklif, iç güvenliğe, ülkenin huzuruna dönük değil!

Teklif, Milletvekillerinin araçlarına çakar takılsın kanun teklifidir.

Milletvekili, trafiğe takılmasın, yaksın çakarlarını geçsin.

Kırmızı ışıkta durmasın, memlekettin bunca sorununa başka türlü nasıl yetişecek nasıl halledecek(!)

Millet olarak, yani ?asıl ? vatandaşlar olarak, vekil tayin ettiğimiz bu zat-ı muhteremlere hak ettikleri değer ve imkanı vermekle mükellefiz(!)

Vekilimiz rahat etsin, köşe olsun, trafikte bizden üstün olsun, havaalanında VİP´ten ailecek geçsin, asıl vatandaşlar her şekilde yaşarız.

Düşünün 3 bin 500 dolayında milletvekiline ?Çakar? kullanma yetkisi verilsin.

Araçlarına binsinler ve Başkent Ankara´da caddelere mehter marşı eşliğinde çıksınlar!

Avrupa, ülkelerini hatta yedi cihanı titretmezler mi?

Milli bir bayram havasına girmez mi Ankara?

Kahrolası dış güçler devreye girecek ve bu güzel teklife parmak sokup, engelleyecekler.

Ama biz vekillerimizi yedirtmeyiz!

Avrupa ve dış güçler sesimizi duyun!

Biz ?asıllar? da çok rahat durmuyoruz ve değer bilmiyoruz gibi geliyor bana!

Bizi temsil eden, vekil tayin ettiğimiz zat-ı muhteremler her şeye layık değil mi?

Milletvekillerine ?Çakar? teklifini destekleyenler partisini kurmak lazım.

Ah Türkiye´m Ah!!

Ne günlere kaldık?

Bunca sorun varken ?Çakar? isteyen vekil!

 Ayıp etmiyor musun?

 

 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
Mehmet ÇELİK
Mehmet ÇELİK
Dünya Barış Günü! Mardin İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut! Teknolojinin Sultanı, Nalan Kurt Devletin Valisi Bayrak Düşmanı Olur Mu? Gazeteciler ve Basın Bayramı Ya da Dayanışma Günü Mezopotamya Ödülleri! Mardin’de Tıp Fakültesine Zemin! Vali Demirtaş, bir ilki gerçekleştirdi Ormanları Taş Ocakları, Denizleri Salyalar Sardı Ankara’da Dostlar Buluşması! Mardinspor Nihayet! Melankolik Takılımlar! Dara'ya Sahip Çıkma Zamanı Balans Ayarından Etkilendik Mi? Süleyman Bölünmez ve Mardin! Dr. Zeynel Abidin Erdem Mardin ve UNESCO Mardin Büyükşehir Belediyesi Yatırıma Yöneldi 1 Mayıs İşçi Bayramı Mardin Valisi Mahmut Demirtaş ve Hizmet Hasankeyf Büyüsünü koruyor mu? Savur’da Sit Alanı Ve Doğa Tahribinde Kafama takılan sorular! Savur'daki Tarih ve Doğa Katliamına Kim Dur Diyecek Gökyüzüne Komşu Şehir Mardin! Mardin’de Neler Oluyor! Vali Demirtaş “Biraz Sabır “ istedi Abi Niye Yazmadın? Asayiş Berkemal mı? Belediye Başkanı Dediğin KHK Mağdurları! Bir Vali'nin zor anları Araştırma hastanesi olsaydı! Vali Demirtaş'ın ismi Marina'ya verildi Vali Demirtaş Hizmet Adamı Mardinspor Nereye Gidiyor? Kayyım uygulaması yara mı aldı? 24 Temmuz Basın Bayramı Mardin Büyükşehir'de Kazanları kim kaynatıyor? Gevşeme Koronavirüs'e tavan yaptırdı Bakan Soylu Mardin'e Talimat için mi geldi? Mardin Büyükşehir'de Neler Oluyor? Şehirler ve Kentler! Vali'nin Ardından Bitmeyen Yol! DİKA´da Neler Oluyor? Dünya Basın Özgürlüğü Günü Koronavirüs´ün faydaları UYAN TÜRKİYEM..!!! Hoş geldin Şahr-i Ramazan! Sosyal Mesafeye Yumruk! Su zammı Geri Çekilsin! SOSYAL MESAFE! Günaydın Canlar! Bu Kavga Niye? Koronavirüs ve sorumluluklarımız İnsanda gurur olmalı ECEVİT´LERİN MAL VARLIĞI Yeni Yıl mı? Boş Ver! Mardin ve Tanıtım Günleri Milletvekillerine Çakar! Topuklu Efe! Hentbol Denilince Akla Gelen İlçe Araç Yılmaz Altındağ ve DİKA Rektör Özcoşar ve Üniversite Batman´da iki gün! Mardin Susuzluğu Hak Etmiyor Seçimi Kim Kazandı Mardin ve Cumhuriyet Kazanımları Mardin ve Turizm En Pahalı Havaalanı Mardin´de Mardin Lisesine Ne Oldu? Sabahattin Ali ve Aldırma Gönül Aldırma! Hercai dizisi ve gerçekler Hentbol Camiası Ne Der? İki Harika Merkez Mardin´de Hentbol! Pota´nın Başakları Coşturdu. Mahalle Bakkallarına Yazık! Sporun Gücü Gazeteciler günü mü? Bayramı mı? Yeni Yıla Merhaba! Teşekkürler MBB Spor! Mardin´de Uçak Biletleri Neden Pahalı Yönetici ve Sosyal Dokunuş Artuklu Üniversitesi Ve Rektör Ağırakça Ordu´nun Dereleri, aksa yukarı aksa! Hasankeyf´in Leylekleri! Kirlenen Siyaset mi? Cemal Kaşıkçı Nasıl Öldürüldü? 24 Temmuz Basın Dayanışma Günü Bölünmez´in Açıklamasını Samimi Bulmadım. Taşın Filozofu Yusuf Kıdır Ustaya, Vefa Borcumuz var. Aşiretler devre dışı mı? Kurumlar ve Makamlar... Hasankeyf Üzgün? Kadın Olmak! Mardin´de Basketbol Şöleni? Yüreğimiz Trabzon´da Kaldı. Yaşanmışlıklar!.. Mardin´in ?Kadın Kahramanı?!